Bankacılık faaliyetlerine yeni bir boyut kazandıran BankPozitif her türlü ihtiyacınız için anında 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veriyor. Üstelik şubeye gitmeye gerek yok!

Eğitim masraflarınızdan sağlık masraflarınıza; seyahat masraflarınızdan teknolojik ürün alımlarınıza kadar birçok farklı alandaki ihtiyacınız için ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve anında sonuçlanan kredi başvurunuzla siz de hayallerinizi ve ihtiyaçlarınızı ertelemekten kurtulabilirsiniz.

BankPozitif İle Krediniz Ayağınıza Geliyor

Bankacılık sektörüne yeni bir soluk getiren BankPozitif, kredinizi ayağınıza getiriyor. Şubeye gitmeye gerek kalmadan evinizin rahatlığında İnternet şubesinden 50 bin TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilir ve kredinizin sonucunu kısa mesaj ile anında öğrenebilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin!

İhtiyaçlarınızı ertelemek istemiyorsanız, BankPozitif’in İnternet bankacılığı şubesine girerek anında kredi başvuru formunu doldurabilirsiniz. Çevrim içi başvurunuzu tamamladıktan hemen sonra kısa mesaj yoluyla bilgilendirilecek ve kredi onayınızı alacaksınız.

Üstelik BankPozitif kredi başvurusunda bulunan müşterilerine alacakları kredi miktarı ve ödeme planında tercih ettikleri vade sayısına göre ödemeleri gereken faiz oranlarını hesaplaya bilecekleri bir alan da sunuyor.

Şubeye Gitmeye Gerek Yok!

Evinizin rahatlığında; şubeye gitmeye ve evrak toplamaya gerek kalmadan BankPozitif İnternet bankacılığı şubesinden anında kredi başvurusunda bulunabilir ve ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenip faiz oranlarını ve ödeme planınızı belirleyebilirsiniz.

Kredi Alabilmek Düşündüğünüzden Daha Kolay

İhtiyaç kredisi almak düşündüğünüzden daha kolay ve daha kısa sürede alınabilir. BankPozitif’in ayrıcalıklı müşterilerinden bir tanesi olmak istiyorsanız bir şubeden daha detaylı bilgi sahibi olabilir ve kredi, faiz oranları ve vade seçenekleri hakkında bankamızın uzman kadrosunda bilgi ve destek alabilirsiniz.

Krediniz Ayağınıza Gelecek!

Hayallerinizi ve ihtiyaçlarınızı ertelemeden bir şeyleri yoluna koymak anında kredi le çok kolay. BankPozitif ile siz bankaya gitmeyeceksiniz, krediniz sizin ayağınıza gelecek.

Her türlü ihtiyacınız için hemen evinizin rahatlığında bilgisayarınızdan BankPozitif’in İnternet bankacılığı şubesine giriş yapın ve anında kredi bölümüne giriş yaparak almak istediğiniz miktardaki kredi belirleyerek talimatlar doğrultusunda istenilen bilgiler ile gönderin. En kısa sürede kısa mesaj yoluyla kredinizin onaylandığı bilgisini alacaksınız. Siz gitmeyin, krediniz ayağınıza gelsin!

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir