BankPozitif, yıllardır bireylere ve kurumlara yönelik bankacılık hizmetleri sunmaya devam eden, lider ve yenilikçi bir bankadır. Türkiye’de kurulmuş olan BankPozitif’i diğer bankalardan ayıran özelliği ise tüketici kredilerini teknolojik kanallar üzerinden sunması ve kullandırmasıdır.

Bu yenilik ile, şubeye gidip, saatlerce vakit harcamanıza gerek kalmadan İnternet üzerinden tüm kredi işlemlerinizi tamamlayabiliyorsunuz. Hatta işin başka bir boyuta taşındığı bir kredi şekli ile karşımıza çıkan BankPozitif, artık adrese teslim ihtiyaç kredisi fırsatı sunmaktadır.

Adrese Teslim İhtiyaç Kredisi Nedir?

BankPozitif’in adrese teslim ihtiyaç kredisi, şubeye gidip, sıra beklemeden, dosya masrafı, komisyon veya sigorta ücreti gibi ek ücretler ödemeden sadece 4 dakika içinde internetten tamamlayacağınız bir kredidir. Üstelik bu krediyi kullanmak için şubeye gidip, imza atma gibi bir derdiniz de yok.

Adrese Teslim İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

  • Adrese teslim ihtiyaç kredisi kullanmak için öncelikle BankPozitif’in İnternet sayfasına girip, bireysel kredi başlığı altında bulunan adrese teslim ihtiyaç kredisini açıyoruz. Ardından bu sayfada karşımıza çıkacak “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak, gerekli bilgileri dolduruyoruz.
  • Başvurunuzu tamamlamanız ardından krediniz verdiğiniz bilgilerin değerlendirilmesi sonucunda anında cevaplanır.
  • Eğer krediniz onaylandı ise, size uygun ödeme planını seçerek, kredi tutarının yatacağı hesabı belirlersiniz.
  • Ardından sizden imza almak için gelecek olan BankPozitif yetkilisinin hangi adreste, hangi tarihte ve saatte sizi ziyaret etmesini istediğiniz bilgisini girersiniz.
  • Sonrasında ise her şeyi sizin için halleden bir bankayla tanışacaksınız. Belirlediğiniz tarih, saat ve mekanda yetkililer sizi ziyaret ederek imza alırlar ve krediniz belirttiğiniz hesaba yatar. Bu kadar basit!

Bankpozitif’in adrese teslim ihtiyaç kredisi, 50.000 TL’ye kadar 36 aya varan vadeler ile kullanılabilir. Üstelik hiçbir ek ücret ödemeden. Sadece dakikalar içinde başvurup, anında onay alan ve kapınıza kadar gelen bu fırsatı kaçırmayın. Üstelik bu krediye başvurmak için ihtiyacınız olan sadece nüfus cüzdanı ve son üç ay içinde adınıza düzenlenmiş elektrik, doğal gaz veya su faturası gibi sabit bir faturadır. Ödemelerinizi yine İnternet üzerinden gerçekleştirebileceğiniz bu kredi fırsatını sakın kaçırmayın!

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir