Günümüzde Bireysel İhtiyaç Kredisi artık yalnızca ihtiyaç anında başvurulan bir kurum olmaktan çıkmış, günlük hayatın içinde fazlasıyla yerini kazanmıştır. Öyle ki eskiden maaşlarımızın karşıladığı ihtiyaçlar şimdi bireysel ihtiyaç kredileriyle de karşılanmakta ve bu şekilde hayatımızın maddi yönü ikili bir teminat altında bulunabilmektedir.

Ancak piyasada böyle bir hizmetin yaygınlık kazanmasıyla, bu hizmeti sunan kurum sayısında da büyük bir artış oluşmuştur. Bu artış çeşitlilik sunması sebebiyle yararlıyken tüketicinin aklını karıştırdığı da bir gerçektir. Bu yazımızda sizlere ihtiyaç kredisinden en verimli şekilde nasıl faydalanabileceğinizi anlatırken özellikle BankPozitif’ in bu alanda sunduğu pratik ve uygun imkanlara değineceğiz.

Yeni Nesil Bankacılık : BankPozitif

Yeni nesil bankacılık sözü bankalar arasında oldukça yaygın kullanılan bir ifade. Bu ifadenin içini dolduran ve ona hayat veren bankaların başında ise BankPozitif geliyor. BankPozitif’ in mobil bankacılık anlayışı diğer bankalarınkine göre bir gömlek üstün. Zira BankPozitif aracılığıyla Bireysel İhtiyaç Kredisi almak için evinizden ayrılmanız gerekmiyor. İnternet sitesi üzerinden tek tıkla yapılan başvuru yalnızca 4 dakika içinde ve ek masraf olmaksızın online olarak değerlendiriliyor.

Bu şekilde 50. 000 tl’ ye kadar ve 36 ay vade ile Bireysel İhtiyaç Kredisi kullanmak mümkün. Onaylanan kredinin ardından belirteceğimiz adres, tarih ve saatte BankPozitif yetkilileri ziyaretinize geliyor ve evrakların imzalanmasıyla ihtiyaçlarınız karşılanmış oluyor! Bunun için ihtiyacınız olan belgeler ise yalnızca nüfus cüzdanı ve ikametgah.

Faiz oranıysa 1.29. Yeni nesil bankacılığın en radikal uygulamalarından biri olan bu sistem sayesinde ihtiyaç kredinizi sıra beklemeden ancak yine de banka yetkilileriyle yüz yüze görüşme imkanıyla kullanabiliyorsunuz. Kazandığınız zaman ve akıl sağlığı yanınıza kar kalırken siz de ihtiyaçlarınızı karşılayıp evinizde ayaklarınızı uzatabiliyorsunuz.

İhtiyaç kredisi denince Türkiye’ de ilk defa kullanılan bu sistemden faydalanmak için tek yapmanız gereken ise www.bankpozitif.com adresini ziyaret etmek. İhtiyaç kredisi adından da anlaşıldığı üzere artık bir ihtiyaç. Bu ihtiyacı en pratik ve verimli şekilde karşılamak da sizin elinizde. BankPozitif’ le ayağınıza kadar gelen hizmet, günlük hayata daha fazla zaman ayırabilmeniz sağlayacaktır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir