Hakkımızda

Krediniz.org 2017 yılının ekim ayında bankacılık işlemleri ile ilgili bilgi vermek amacıyla kurulmuştur. Güncel krediler, kredi kartı, kredi notu, bireysel işlemler, kurumsal işlemler ve finansal haberleri kullanıcılarına sunmaktadır.

Amacımız web sitemizi ziyaret eden kullanıcılara finans alanındaki soru ve sorunlara özgün çözümler sunmaktır. Sitemizde bulunan tüm içerikler, hiçbir karşılık beklemeden tamamen bilgilendirme amacıyla paylaşılmaktadır. Kullanıcıların Krediniz.org’da yer alan makale ve haberleri takip ederek bilinçli bir şekilde hareket etmesi hedeflenmektedir.

Web sitemizde yer alan yatırım bilgisi, yorum veya tavsiyelerin yatırım danışmanlığı kapsamında olmadığını bilmeniz gerekmektedir. Herhangi bir yatırım veya işlemde bulunmadan önce ilgili bankalarla birebir görüşme yapmanız gerekmektedir.

Aynı zamanda sitemiz Findeks ve KKB olarak bilinen Kredi Kayıt Bürosu markaları ile ilgisi yoktur. Sitemiz güncel bankacılık işlemleri ile ilgili, bilgi ve deneyimlerden faydalanarak içerikler üretmektedir.