Küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ) her zaman acil bir durum için ya da yatırım gibi amaçlar için nakit para ihtiyacı bulunmaktadır. Bunun için KOBİ’lerin ihtiyaç duydukları durumda nakit ihtiyacını karşılayabilecekleri en doğru adres bankalardı. Pek çok banka küçük ve orta ölçekli işletmeler için uygun ödeme koşulları ve uygun faiz oranları olan ihtiyaç kredisi vermektedir. Sizler için yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda KOBİ’lere kredi veren bankalar hangileri başlığı altında bir yazı hazırlamış olduk. İşte KOBİ’lere kredi veren bankalar:

QNB FİNANSBANK KOBİ KREDİSİ: Finansbank örnek olarak 15.000 Türk Lirası değerinde bir tutarı ihtiyaç kredisi başlığı altında ve 24 ay vade ile almanız durumunda size % 1,27 oranında bir faiz uyguluyor ve aylık taksit tutarınız 750,95 ve toplam ödemeniz ise 18.097 Türk Lirası olmaktadır. Finansbank’ın KOBİ kredisi konusunda kredi çeşitliliği ise oldukça fazla. Taksitli ticari kredileri, yatırım kredileri, rotatif kredi ve spot kredi gibi kolaylık sunan çeşitli seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır.

AKBANK KOBİ KREDİLERİ: Akbank’ta 15000 TL değerinde bir ihtiyaç kredisi kullanmanız durumunda faiz oranı %1,30, aylık taksit tutarı 737,17 ve toplam ödemeniz ise 17.991 Türk Lirası olacaktır. Akbank küçük ve orta ölçekli işletmelere ihtiyaç kredisi veren bankalardan farklı bir uygulamaya da imza atarak KOBİ olmak üzere aday olmuş kişilere de yatırım yapmaları için ihtiyaç kredisi avantajları sunmaktadır. Eğer sizin de bir iş kurma hayaliniz varsa bunun için Akbank’a başvuru yapabilirsiniz.

DENİZBANK KOBİ KREDİSİ; 15.000 Türk Lirası tutarındaki bir ihtiyacınızı Denizbank’tan karşılamayı düşünür iseniz burada faiz oranı %1.59, aylık ödemeniz gereken taksit sayısı 24 ay üzerinden 763.69 Türk Lirası ve toplam ödemeniz gereken tutar ise 18.478 Türk Lirasıdır. Ayrıca Denizbank Ticari kurtaran hesap kredisi ile müşterilerine 50.000 Türk Lirası tutarında küçük ve orta ölçekli işletmeler için özel olarak hazırlanmış faizsiz KOBİ işletme desteği esnaf kredisini sağlamaktadır. Bu özelliği ile Denizbank küçük ve orta ölçekli işletmelere kredi veren bankalar arasında en çok tercih edilen bankalardan birisi olmuştur.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir