BankPozitif, uzun yıllardır bireylere ve tüketicilere yönelik bankacılık hizmeti vermeye devam ediyor. Gelişen teknolojiye ve sanal dünyaya uyum sağlamış olan BankPozitif’i diğer bankalardan ayıran en büyük özelliği ise tüketici kredilerini teknolojik kanallar üzerinden kullandırmasıdır.

Bankaya gidip sıra bekleyip başvurunuzu yaptınız diyelim, eksik evrak varsa tekrar gideceksiniz ve krediniz onay alırsan tekrar çağırılacaksınız. İşte tüm bunları ortadan kaldıran BankPozitif, müşterilerine şubeye gitmeden dosya masrafsız 4 dakikada anında tüketici kredisi kullanma imkanları sunuyor.

BankPozitif Tüketici Kredisi Nedir?

İnternet üzerinden, her türlü ihtiyacınız için 50.000 TL’ye kadar 36 aya varan vade imkanları ile yerinizden bile kalkmadan kullanabileceğiniz bir kredidir. BankPozitif, yine ayrıcalığını yapıyor ve krediniz onay alırsa, imza almaya banka yetkilileri kapınıza kadar geliyor. Üstelik kredinizin onay alıp almadığını yalnızca 4 dakika içinde öğrenebiliyorsunuz.

BankPozitif Tüketici Kredisi Nasıl Kullanılır?

Her türlü nakit ihtiyacınız için anında sonuçlanan bu krediyi almak için de ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı olan bir cihaz. Ardından yapmanız gerekenler ve prosedür sırasını şu şekilde özetleyebiliriz:

  • Öncelikle BankPozitif’in internet sitesinde yer alan “İhtiyaç Kredisi” bölümünün altında bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklıyor ve sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak dolduruyorsunuz.
  • Başvurunuzu tamamladıktan sonra sonucu anında öğrenebiliyoruz. Eğer sonuç olumlu olduysa, kendinize uygun ödeme planını seçip, kredi kullanmak istediğiniz tutarın hangi hesaba yatmak istediği bilgilerini giriyoruz.
  • Bu işlemden sonra sizin belirlediğiniz adres, saat ve tarihte banka yetkilileri imzalamanız gereken belgeleri kapınıza kadar getiriyor. Bu aşamada yanında bulundurmanız gerekenler sadece nüfus cüzdanı ve adınıza düzenlenmiş son 3 aya ait sabit bir fatura.
  • Son olarak, kredi tutarınızın yatmasını istediğiniz hesabınıza, kullanmış olduğunuz kredi miktarı yatar.

BankPozitif’in sunmuş olduğu tüketici kredisi avantajları bu kadarla da bitmiyor. Çekmiş olduğunuz kredi için sizden hiçbir dosya masrafı, komisyon, sigorta ücreti veya ek ödeme talep edilmez. Şartlar bu kadar uygunken, nakit paraya ihtiyacınız olduğu her anda yapmanız gereken tek şey BankPozitif internet sayfasını ziyaret etmek ve tüketici kredisine başvuruda bulunmaktır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir